| BunaZiuaMerio a întrebat:

Salut tpu.Am 14 ani.Am o intrebare. Daca vrei sa intri la o facultate, conteaza ce liceu ai facut atat timp, cat ai luat bacul?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, in cazul unui dosar, doar nota de la bac conteaza dupa ce termini liceul

| Alexis123bsb a răspuns:

Depinde acu...doar nu esti la mecanica si vrei la medicina. Daca te referi gen pe un filo e foarte ok chiar nu conteaza atata timp cat te pregatesti serios pentru admitere

| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Nu conteaza liceul pentru adminterea la o facultate. Poti merge unde doresti tu.

| Nemessys a răspuns:

Conteaza doar nota de la bac. Profilul si liceul nu au nicio importanta.

| Andreeush a răspuns:

Contează mai mult nota de la bac decât liceul.