| thunder11 a întrebat:

Salut TPU, am 14 ani fac 15 intr-o luna si vreau sa cunosc persoane noi si sa interactionez cu cineva indiferent ca e fata sau baiat care are aceleasi viziuni ca mine si sa tinem o conversatie (va rog fara sa faceti misto sau chestii de astea daca nu sunteti interesati sa nu va stresati sa scrieti nimic).

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ideal este sa te limitezi la scoala si colegii de clasa, fiindca ai un examen prea important care iti bate la usa si nu ai timp de prieteni noi si pierdere inutila de vreme, taman la varsta asta.

| AdioTPU a răspuns:

Înțeleg și n-o să fac mișto de tine doar in spun sa fii atent/a la oamenii din mediul onlinewinking

| DonEnnioSalieri a răspuns:

Daca mai aveam 15 ani da, ma imprieteneam cu tine si discutam, dar TPU nu e locul sa cunosti oameni dincolo de ce e aici.

| Marcel22 a răspuns:

Ai snap?

| thunder11 explică (pentru Marcel22):

Nu folosesc snap da foloseam inainte

| Marcel22 a răspuns (pentru thunder11):

Atunci unde ai vrea sa vb?

| thunder11 explică (pentru Marcel22):

Insta nu ai?