| Andrei09768 a întrebat:

Am 15 ani jumate si m-am apucat de fumat. Fumez cam 1-2 tigari pe zi.
Problema e ca in fiecare zi simt nevoia sa fumez si vreau sa le las.Credeti ca sunt deja dependent de la 1-2 tigari pe zi?
Ps:fumez cam de 2 saptamani

Răspuns Câştigător
| ibaal a răspuns:

Un tip de adictie tot este daca tot simti nevoia sa fumezi, insa cred ca este mai mult la nivel psihic.
Te poti lasa!
Trebuie doar sa vrei!

2 răspunsuri:
| gothicbat a răspuns:

Nu, logic că nu ești dependent.
Nici măcar fumător nu te poți numi fumând o țigară-două pe zirolling on the floor
Sfatul meu e să nu mai încerci să fumezi deloc. Mult mai bine pentru sănătatea ta și pentru buzunarul tău.

| XrJack2000 a răspuns:

Nu as zice ca esti dependent.Dar încearcă sa te lasi...Nu din prima ca nu o sa poți.Succes!