| Vladik1132 a întrebat:

Salut TPU, am 15 ani si am o problemă, nu mi se decalotează penisul, ce trebuie să fac?

Răspuns Câştigător
| PsihologDanielBotezan a răspuns:

Ai greșit categoria! happy Iar asta nu este o problemă. Poți trăi liniștit și așa, sau dacă, tu crezi că este o problemă medicală, du-te la medicul de familie!winking Sănătate! Funda? big grin

1 răspuns:
| Petre1987 a răspuns:

Dacă problema persista mergi la medic. El va decide ce este de facut. Sunt baieti care au aceasta problema si se este rezolvabila.