| Alycaaaa a întrebat:

Am 15 ani si sunt intr-o relatie cu un barbat casatorit. El este casatorit de 2 ani. Ne-am cunoscut acum 3 ani cand el a fost chemat de tata sa imi repare calculatorul. El si tata sunt buni prieteni. El acum 2 saptanami a venit la mine sa imi faca calculatorul. Eu eram singura acasa. Am stst aporimativ 30 de minute si la un moment dat m-a luat de mana si eu am tras-o repede. Dupa care el mi-a luat mana si mi-a sarutat-o. Dupa care mi-a luat mana si si-a pus-o la piept si a spus ca ii bate foarte tare inima cand este in trezenta mea. M-a sarutat pe obraz, si dupa aceea m-a luat in brate si m-a sarutat pe buze. Si eu i-am spus sa inceteze si am vrut sa ma ridic si sa plec si el mi-a spus sa stau ca nu vrea sa imi faca rau. Eu m-am asezat inpoi si l-am luat in brate. Dupa care a venit taat si am pus stop. Seara pe mess el mi-a spus ca i-a placut cu l-am sarutat si ca daca vreau sa ma intalnisec cu el. Dupa multe insistente am acceptat. Ne-am intalnit si dupa ce am discutat vreo ora el mi-a spus sa mergem la un hotel ca nu cumva sa ne vada cineva care ar putea sa iii spuna sotiei sale. Ne-am dus intr-o camera si la un moment data el ma trantit in pat si a inceput sa ma sarute. Eu m-am speriat. El m-a intrebat daca mi-e frica si i-am spus ca da. Dupa care el m-a intreba daca mai sunt virgina si i-am spus ca da. A spus ca ii pare rau ca sa comportat ca un badaram si ca a sarit pe mine. Dupa care am discutat vreo 2 ore si dupa care a incepu sa ma sarute si sa ma dezbrace. Nu m-am impotrivit. Dupa vreo 3 ore am terminat. El mi-a spus ca intr-adevar ma place si ca ar rea sa aven o relatie nu dar sa facem sex. Recunosc ca mie imi place de el de vreun an. Chiar daca e insurat si eu am fost domnisoara de onoare la nunta lui tot il placeam. El nu are copil ceea ce inseamna ca ar putea divorta ori cand de sotia sa. Acum cateva zile a venit sotia lui la mama sa bea o cafea si eu stateam si auzem si ii povestea lui mama ca de vreo 2 saptamani o tin numai intr-o cearta si ca nu ii mai intra nimic in voie. M-ai toata ziua e plecat si noapte nici macar nu mai dorm impreuna. Mie pe o parte imi parea rau se pe o parte bine. Voi ce credeti are ganduri serioasase cu mine sau doar o aventura? Eu cred ca nu este o aventura.

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Se vede la cata educatie ai primit te-ai si bagat pe fir cu un om insurat. O fi el fara minte dar tu ar trebui sa-l lasi pentru ca se va afla odata de aventura voastra si va ajunge la puscarie omul ala.

| AnnnaMarrria a răspuns:

Eu zic sa stai cuminte! totusi el este insurat si tu esti foarte mica! Adica bine.nu chiar foarte mica! Dar eu zic sa il lasi in pace, el profita de tine din cate mi-am dat eu seama! pff...sa ai grija si bafta!

| alina58 a răspuns:

Daca s-a casatorit cu femeia aia inseamna ca o iubeste. Imi pare rau sa te anunt dar tu pentru el esti numai o "aventura".
Si daca s-ar despartii de actuala lui sotie ce ai face? V-ati combina? In plus el e prieten bun cu tatal tau. E ca si cum l-ai vedea pe taicato facand sex cu tine. Ai 15 ani, la anii tai ar trebuie sa iti vezi de scoala nu sa distrugi casnicii!

| MMadalina a răspuns:

laughing De pe ce planeta vii?

| RazvanHDd a răspuns:

Ala profita de tine ca esti mica si proasta...

| IQ156 a răspuns:

Tu esti o curva iar ala este un pedofil.Nimic mai mult.Mult noroc!

| Constantin777 a răspuns:

Scumpo, e la ordinea zilei relatiile de genul asta.