| IoanaVasile12 a întrebat:

am 15 ani sunt virgină și de câteva luni am vise erotice. Iar de o săptămână tot găsesc patul ud cu o substanță unsurosă și albuie. Va rog ajutați-mă sunt speriată și locuiesc doar cu mama și îmi e rușine sa îi spun.

7 răspunsuri:
| tzionut a răspuns:

Relax. E normal la varsta ta. Ca sfat incepe sa te masturbezi ca sa vezi ce iti place si ce nu. Visele erotice apar in lipsa masturbarii atat a baieti cat si la fete.

| Catrice a răspuns:

Da' ce umed e visul...ma întreb ce-oi fi visând...hee hee

| NonZarek a răspuns:

E normal vârstei tale, încep hormonii sa umble în tine ca pe autostrada de aceea și visele erotice.
Asa e vârsta, cu timpul nu vei mai visa fiindcă te obișnuiești sau te maturizezi.

| scumbagnascar a răspuns (pentru tzionut):

Opa tzionu ce cauti pe aici

| IoanaVasile12 explică (pentru tzionut):

Pai da dar de ce e umed patul

| tzionut a răspuns (pentru scumbagnascar):

Ajut tanara generatie

| Sofer a răspuns:

Secreție Vaginala.