| anonim_4396 a întrebat:

Am 17, 7 luni si nu am deloc barba (Nici macar un fir). Exista metode prin care as putea sa stimulez cresterea parului facial?

Răspuns Câştigător
| Michaeel a răspuns:

Ești încă tinerel și nu are cum sa îți crească barbă. Pe la vârsta ta ar trebui parul facial încă sa se dezvolte.

| AsteaptaMaDincoloDeMoarte a răspuns (pentru Michaeel):

Eu am goatte si am doar 15 ani.Cred ca depinde de fiecare. Dar nu e normal ca el sa nu aiba. Ii bagi prostii in cap.

| Michaeel a răspuns (pentru AsteaptaMaDincoloDeMoarte):

Ce prostii visezi? Depinde de fiecare, dacă tu ești paraos asta nu înseamnă că toți sunt la fel.Asta e al doilea răspuns pe care mi-l dai, ești chiar atât de ofensat? Hai mai canta și la alta masa ca ești oricum nu impresionezi love struck

3 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Nu, nu fara implant care costa ntitica... 2600+ euro.