| Emanuel2001 a întrebat:

am 17 ani sunt din Brăila si n-am cu cine să ies pe afară. Stau în casă închis și părinții îmi zic să ies, dar dacă ies singur nu mă simt calumea, mă plictisesc, toti prietenii mei ma refuza, nu-s urat dar nu le prea permit sa mi se comenteze ca acum sunt fiecare unu cate unu serpi si stau de vreo 7 luni numai în casă
cryingpe telefon. Dati-mi și mie un sfat vă rog sau lăsati-mi Facebook cine-i din Braila sa mai iesimwinkingla un suc, fete, baieti. Nu-s vreun tocilar, sunt un baiat de treaba, caterincă maximă stouri, vrăjeli, hazz alea alea... Dau funda, va pup.

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să permiți la prieteni să te comenteze, și o să ai cu cine ieși, alea, alea.