| Bikerul a întrebat:

Salut TPU. Am 18 ani.
De o perioada am devenit foarte ciudat.
Am devenit neutru parca la absolut orice. Parca nimic nu ma mai sperie, nimic nu ma mai mira, nimic nu ma mai inveseleste, nimic nu ma mai intristeaza, ma simt oarecum detasat de toate sentimentele, acum 3 luni am sfarsit o relatie de un an si cateva luni, am trecut peste, nu cred totusi ca are legatura, dar ma gandesc intr-un fel poate asta m-a schimbat, oricum, e ciudat, nimic nu mai simt cum simteam inainte. Ce este in neregula? Ce se intampla de fapt?

1 răspuns:
| PsihologDanielBotezan a răspuns:

Salut! :D Este posibil să ai un episod depresiv. :) E ceva normal, tuturor ni se întâmplă. Ai aici un link, cu răspunsul psihologic cu care am ajutat sute de persoane pe această platformă. :D Sper să te ajute și pe tine și să îți schimbe viața!

https://www.tpu.ro/......ata-toate/

Răspuns câștigător? :D