| Bogdan_Parască_2000 a întrebat:

Am 18 ani si recent am avut o serie de intamplari in viata care m-au afectat foarte mult. Am nevoie de cineva cu care sa vorbesc deoarece simt ca imi pierd mintile. Va rog, ajutati-ma

3 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Ba nu, nu ai. Doar crezi ca trebuie sa vorbesti cu cineva, simti nevoia ca vrei sa te descarci, sa fi ascultat, sa fi inteles si sa te incarci poate si cu problemele altora.
Poate si o fata daca s-ar putea, sa poti vorbi cu ea.
Nu? Sau ma insel.
Daca chiar crezi ca ai nevoie neaparat incearca psihologul, desi stiu ca nu o sa o faci.
Poate o sa iti dea o stare de bine pe moment dar de fapt nu asta te ajuta.

PS: ia un animal big grin

| IoanaRoman09 a răspuns:

Trebuie sa inveti sa faci fata

| LexaEAG a răspuns:

Te pot ajuta daca vrei, sunt dispusa sa ascult.