| anonim_4396 a întrebat:

Salut TPU
Am Counter-Strike 1.6 BesTiaL si cand l-am pornit nu mai aparea meniul doar consola mai mergea si daca vroiam sa ma conectez la un server se inchidea. Va rog ajutati-ma! Dau Funda!
(P.S.:nu vreau sa il schimb)

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sterge-l si instaleaza-l iar, sau da un restart la PC.
PS: Tare avatarul big grin.

4 răspunsuri:
| wtxwhdxifdjebdd a răspuns:

Si cs-ul meu imi face fite.Counter-Strike 1.6 Merdiso. Foarte bun cs-ul.Mai apar momente cand dispare meniul.Asa ca.Ori dau restart la PC, ori ies si intru din nou, ori ii dezarhivez iar.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ms baietiwinking am rezolvat-o.

| aleexxaanndrra a răspuns:

Buna cum ai facut sa iti apara meniul la cs? am si eu aceeasi problemasad

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru aleexxaanndrra):

L-am dezinstalat