| KeNNT3D a întrebat:

Am dat si eu o comanda la eMAG pentru un joc, la data livrari scrie estimata pe 19 noiembrie intre orele 9:00-18:00 am dat comanda ieri, deci inseamna ca comanda imi ajunge maine sau poate peste cateva zile pentru ca e black friday?
La detalii comanda scrie comanda plasata.
Inca ceva, comanda e livrata de cargus pentru ca ei lucreaza cu aliance. Pt ca de la ei e comanda, care vand niste produse pe eMAG. Infine, sper ca ati inteles, am scris si asta pentru ca poate conteaza, nu am mai comandat de pe eMAG deci.

1 răspuns:
| sonia318 a răspuns:

Comanda iti va ajunge astazi. Vei primi un mesaj de la curier sau te vor suna inainte sa ajunga. N-are nici o legatura cu black friday. Sa te bucuri de joc!