| bleakk a întrebat:

am facut o prostie si acu cand deschid orice fe de program la windows 7 apare aia cu Recommended program sau other program, il pot deschide doar cu run as administrator. ce pot face sa l pot deschide cu open sau dublu click

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Click dreapta pe program > Properties>Compatibility> bifezi Run this program as administrator. Asa faci cu toate programele.
SAU
Intra in start scrii UAC si in fereastra care apare tragi slider-ul la Never Notify ->click OK si restart pc. (scrie uac numai daca e in engleza windows-ul)
Bafta!