| OctaLoL a întrebat:

Am folosit programul ABUSB sa fac un stick bootabil cu Windows 8 Pro.L-am bagat in laptop, am intrat in bios si am setat ca prioritea stick-ului sa fie prima.Am salvat si am dat restart dar nu vrea sa mi se booteze in nici un fel! Nici nu-mi apare sa apas ceva sa se booteze.Ce as putea face? Precizez faptul ca am mai instalat Windows 7 Ultimate de pe acest stick(8GB)care mergea perfect.Multumesc.

2 răspunsuri:
| Tau_Rebelul_1990 a răspuns:

Pai sunt 2 variante ori nu ai bootat corect sticul.ori fisierele sunt corupte.

| OctaLoL explică (pentru Tau_Rebelul_1990):

Am rezolvat.L-am facut cu alt program si merge.Mersi oricum de raspuns.