| CarlosAttila a întrebat:

am fost foarte suparat si am plâns circa 10 minute tare si dupa nu am mai avut nici un sentiment, din cauza ca m-am eliberat? Sau?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

A trecut

| sierra1 a răspuns:

"dupa nu am mai avut nici un sentiment, din cauza ca m-am eliberat" - bine zis

| LPCTSTR a răspuns:

Te-ai plictisit... desi la (chipurile) cei 18 ani ai tai n-ai avea de ce (si cum) sa plangi.

| Reghqen a răspuns:

Da te-ai eliberat, plansul eliberează gândurile negative, te face să reflectezi în lucrurile ce ți s-au întămplat și te face să te și gândești la cum să treci pestem

| Rihhana1 a răspuns:

Te-ai eliberat si esti o persoana emotiva care se elibereaza de sentimente prin plans.