| Roelly202 a întrebat:

Salut tpu.Am fost in oras si am stat in autobuz, precizez ca era foarte cald si aerul conditionat era dat la maxim.Am stat numai in el pentru ca era bine, si peste ceva timp am observat ca ma durea maseaua la atingere.Nu ma durea cand mananc sau ceva

Sa fie din cauza ca am stat in acel aer?

3 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Aerul conditionat afecteaza oamenii in diferite feluri. Pe unii mai mult, pe altii mai putin, pe altii deloc. Eu nu am avut niciodata probleme cu aerul conditionat sacu cu "curentul" dar am cunostinte care se plang de dureri de cap, de masea, de ochi, deci da.

| sierra1 a răspuns:

O, nu, de vina e nervul sciatic

| Andreeush a răspuns:

Evident că se datorează aerului condiționat.