| Anonimul1233 a întrebat:

Am fost selectat sa particip la balul bobocilor happy, problema e ca am o proba de originalitate la care chiar nu stiu ce sa fac. Imi puteti da niste idei mai originale si sa capteze atentia tuturor?

1 răspuns:
| Katie1356 a răspuns:

Poti crea o sceneta amuzanta alaturi de cativa colegi, poti incerca sa pictezi ceva daca te pricepi, trucuri de magie/iluzionism. De asemenea, un numar in care sa implici in mod direct cativa oameni din public ar fi o idee buna. happy Mult succes!