| Andra_Sterciuc_1997 a întrebat:

Am și eu o problemă, acum vreo 2 săptămâni am avut o altercatie cu niște tineri și am dat rău cu pumnul și atunci pe loc s-a umflat destul de tare degetul mare de la încheietura și ma doare de două săptămâni încontinuu, nu știu ce să fac. Dau funda pentru răspuns bun.

3 răspunsuri:
| Divy a răspuns:

Ți-aș spune o metodă dar nu e deloc plăcută așa că ca să fie acceptată de tine doctorul e cea mai bună alternativă

| Relic a răspuns:

Du-te la doctor

| andradadecu a răspuns:

Am patit si eu asta de mai multe ori. eu am pus frunza de varza si sa dezumflat, stiu asta de la bunica mea si a functionat mere sau ai putea sa te masezi cu un, unguent, asta stiu de la doctor. sper ca te-am ajutat!