| GoodLuck15 a întrebat:

Am impresia ca de fiecare dara cand consum cateva beri de exemplu 2, 3 sau chiar 4, a doua zi imi apar cosuri in zona barbiei si a gurii.Am 17 ani si voiam sa aflu daca influenteaza cumva consumul de bere aparitia acestor cosuri. Exces nu fac,beau cam o data pe saptamana maxim de doua ori si atunci cand beau, doar cateva beri de pofta.

1 răspuns:
| Peridava a răspuns:

"Cateva beri" e deja mult. De pofta, se bea una, maxim doua. Da, are legatura.