| Cristina77223 a întrebat:

Am început recent un curs de teatru, dar as vrea sa renunț la el si deci trebuie sa il anunt pe profesor. Ce mesaj sa ii trimit ca sa fie cat mai politicos?
Va multumesc anticipat

2 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Mai politicos ar fi să vorbești cu el față în față.

| devilshelp a răspuns:

Buna ziua, ma numesc (numele tau) si as dori sa va anunt ca nu voi mai frecventa cursul de teatru, deoarece (motivul original sau bagi o scuza gen ca scoala iti ocupa majoritatea timpului). Multumesc pentru timpul acordat!
Poti sa spui si ca iti ceri scuze, depinde cum ti se pare mai ok