| Lolo555 a întrebat:

Am început sa fac zile pe snapchat cu cineva (știți voi, foculetele alea), dar persoana respectiva când am făcut 3 zile nu a mai trimis, iar astăzi iau nu a trimis... se poate ca odată la 3 zile sa nu trimiți snap și sa nu pierzi zilele?
P.S pentru ca azi, 6 zile, îmi apărea clepsidra aia eu am trimis și după nu mai aparea

1 răspuns:
| AnaaaaaConstantin22 a răspuns:

Daca nu trimit snap timp de 24 de ore, ai pierdut zilele. indiferent de cate aveai.