| DaniAdrian a întrebat:

Am incercat sa ma loghez azi dimineata pe Facebook dar in loc sa-mi zica log in imi scria Contul dumneavoastra este momentan suspendat. spunetimi si mie daca ati patit asa si cum ati rezolvato.

3 răspunsuri:
| clauss a răspuns:

Si mie mi s a intamplat, dar l am rezolvat, am intrat de pe alt pc in contul meu, nu cunosc motivul suspendarii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei raspuns, trimite celor de la facebook un email cu problema ta iar ei iti vor raspunde.

| numepublic20000 a răspuns:

Este suspendat 24 de ore pentru ca a incercat cineva sa iti sparga parola Funda?