| alexcoman34 a întrebat:

SaluT TpU am Intel® HD Graphics Family cum as pute sa-i fac update la placa video sa driver funda! :*

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu ne-ai explicat daca placa este incorporata in placa de baza. Eu asa deduc din denumire. Nu ne-ai spus ce scula ai (PC sau Laptop). Update se poate face daca nu ai ultimul driver (sa spui si ce Windows ai). La Placa video nu se poate face update ci upgrade. Aia inseamna sa o scoti (suspenzi) pe cea veche si sa pui una noua, dedicata. La laptopuri nu se prea poate. Cele mai multe nu au slot pentru placa dedicata.

| alexcoman34 explică (pentru Salontanul):

Am windows 7 ultimate 32 biti

| Salontanul a răspuns (pentru alexcoman34):

Ce placa de baza ai? Te-am intrebat si mai sus.