| George20123 a întrebat:

Salut tpu.Am intrat la marketing la facultate eu fiind la liceu la filologie.Nu am mai facut matematica din clasa 8, am vreo sansa sa recuperez odata cu inceperea facultatii? Voi avea nevoie de meditatii?

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Vrei sa spui ca ai sarit din cls a 8 a direct in facultate, de nu ai mai facut matematica? Curios!

| Bizon95 a răspuns:

Nu stiu ce matematica se face la Marketing
nu ar trebui sa fie avansata
dar
AI DE ALES?!? daca ai intrat in hora, adica daca acolo te-ai dus, trebuie sa faci fata la facultatea aia asa ca trage tare