| Syrten a întrebat:

Am luat permisul dar ai mei nu vor sa imi dea masina in orasul in care fac facultatea pentru ca cica nu imi trebuie. Ma gandeam sa merg undeva intr-o vara sa fac niste bani si sa imi iau eu o masina sau nu stiu. Credeti ca ar fi o idee buna? Multumesc!

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ma indoiesc sa poti strange in 3 luni, atat de multi bani, cat sa-ti ajunga chiar si pentru o masina veche.

| sierra1 a răspuns:

Intotdeauna e o idee bună să ai mașina ta proprie

| devilshelp a răspuns:

O masina costa ceva, mai ales daca vrei din aia mai smechera, nu cred ca un salariu pe 3 luni ti-ar ajunge. Poate daca ai pune toti banii de o parte, ceea ce e cam greu