| MefX a întrebat:

.. am mai multe intrebari. In primul rand as vrea sa stiu de la ce varsta pot sa imi fac un tatuaj permanent intr-un salon specializat?

Iar in al doilea rand as vrea sa stiu, 3-4 litere chinezesti/japoneze pe antebrat dor? Stiu ca durerea depinde si de zona unde alegi sa faci tatuajul. Astept raspunsuri cat mai logice si clare. Dau funda, multumesc anticipat. :*

Răspuns Câştigător
| Mijaiche_Alina-Andrada_1998 a răspuns:

Pai...poti de la 16 ani in sus, depinde daca te lasa parintii. Daca nu te lasa iti faci cand implinesti 18 ani.
Pai, daca e tatuaj permanent, cam oriunde doare.
Uite aici toate literele, sunt in chineza: http://2.bp.blogspot.com/......inphon.gif

Sper ca te-am ajutat.
FUNDA?

3 răspunsuri:
| marinaa9 a răspuns:

Daca nu ai peste 18 ani nu iti face tatuaj la niciun salon specializat, pe antebrat durerea e suportabila nu e dureroasa, dar nici nu simti nimic, sper ca te-am ajutat

| MefX explică (pentru marinaa9):

Multumesc de informatie, din pacate la tine nu apare butonul "Declara raspunsul castigator" sad