| foreverfriends a întrebat:

)))am nevoie de ajutor...am nevoie de o denumire de echipa la un concurs cu tema "drepturile omului" si o emblema...please ceva idei.)) dau funda.:*

Răspuns Câştigător
| Kennziiie a răspuns:

Suntem egali! Si emblema : terra inconjuara de copii care se tin de mana happy

2 răspunsuri:
| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Mici aparatori sau Ingerii dreptati.
Emblema thinking Poi sa vedem : scrie-ti "Drepturile omului si demnitatea umana" sau chiar "TPU-toti pentru unu"
*-*

| vlad89c a răspuns:

Avocatii Drepturilor... sau Avocatii Dreptatii.
nu vroiam sa zic justitiarii sau ceva de genul, sa nu fie prea disneylaughing
Si ca emblema... O imagine pe care sa scrie: Sunt egal cu toti ceilalti, am DREPTURI!