| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de ajutor.
Este fata asta pe care o plac din Ianuarie. Eu stau in Norvegia dar vin in Romania destul de des in vacanta. In vacanta de iarna am avut o petrecere si nu a iesit chiar bine. Un baiat s-a dat la mine, eu am vrut sa il bat, etc. Ea in seara aia a stat cu mine si mi-a spus sa ma calmez si sa il ignor. Dupa seara aceea a inceput sa imi placa la nebunie de ea... Dar a doua zi am avut zbor inapoi spre casa. Iarna a trecut si a venit vara. Eu sunt in Ro momentan. Sora mea mi-a spus ca aparent si ei ii placea de mine. Tot la o petrecere am baut ceva amandoi si m-am dus la ea cu incredere si i-am povestit ca o plac, i-am facut complimente etc. Ea a spus ca sunt frumos dar o deranjeaza distanta. In clipa aia nu prea am mai stiut ce sa ii spun, asa ca i-am zis ca pot sa ii dau niste timp sa se gandeasca si nu am mai vorbit de vreo 2-3 zile... Momentan este plecata dar pe 15 iulie are un prieten o petrecere si am auzit ca si ea va fi acolo. Este practic ultima mea sansa cu ea! Ce sa fac, cum sa ma apropii si ce sa ii spun? As vrea sa o sarut dar nu prea stiu cum sa creez atmosfera. Sunt sigur ca vor mai fi si alti baieti care o sa incerce in seara aia. Sa ii propun o intalnire ceva inainte de petrecere? Nu vreau sa fiu prea insistent si sa par disperat. De asemenea i-a spus unui prieten de al meu ca sunt dragut cand dorm. Sfaturi va rog! Multumesc!

2 răspunsuri:
| Mihai3774828 a răspuns:

Este ultima mea sansa si as face orice ca sa incep o relatie cu ea. Sa incerc sa o sarut din prima?

| Sorinica17 a răspuns:

Deci trebuie sa ti urmezi inima, si daca tu esti sigur ca este aleasa sarut o din prima, ia o mai agresiv ca poate i place