| Lio a întrebat:

am nevoie de ajutor urgent!
Am o problema, mai exact cand intru in YouTube se blocheaza Mozilla iar apoi apare o problema cu script`ul mai exact:
"S-ar putea ca un script din această pagină să fie ocupat sau să fi încetat să răspundă. Puteți opri acest script acum, sau îl puteți lăsa să continue pentru a-i da o șansă să se încheie.

Script: http://s.ytimg.com/yt/jsbin/html5player-vflGWJljH.js:58"
Am instalat Adobe Flash Player-ul ba chiar am dezinstalat (cred) o versiune mai veche a sa, aceeasi problema.
Va multumesc anticipat pentru ajutorul pe care urmati sa mi-l acordati!

Răspuns Câştigător
| Ne3quicKBăă a răspuns:

Salut Lio.

Daca problema persista si nu ai gasit inca o rezolvare la ea, o solutie ar fi sa schimbi browser-ul ( care poate reprezenta la randul lui o problema ). Ti-as recomanda Google Chrome, il folosesc personal si nu a prezentat nici un fel de problema pana acum, sau Opera. happy

Bafta. big grin

1 răspuns:
| vlad89c a răspuns:

Descarca Google Chrome...