| BabaBoi a întrebat:

Salut TPU,
Am nevoie de ajutorul vostru.
Am 16ani și penisul de 10cm când e sculata, iar când e in erecție e de 12cm (grosime 1cm) credeți că pot satisface vreo fata cu penisul meu?
Și ce impresie va avea aceea fata de penisul meu de 10cm.
Rog SERIOZITATE.

Răspuns Câştigător
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Probabil ca poti satisface o fata, nu conteaza numai marimea, conteaza si alte lucruri, cum ar fi un preludiu bun, miscari bune si multa intelegere reciprocawinking

Legat de impresia fetelor, evident ca unele o sa zica ca este putin, dar... ai doar 16 ani. Nu lua in seama asta. Cu atat mai putin sa te impiedice sa iti faci o partenera. Si poate o sa mai creasca, ca esti inca in dezvoltare.

Deci prima data indragosteste-te, cunoaste o fata si apoi treceti la aceste lucruri care tin strict de viata voastra personala.

Numai bine!

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Anatomic nu poti satisface vaginal o femeie, fiindca-i micut, dar cu jucarii sexuale sau tehnici ajutatoare, poti.

| Sofer a răspuns:

Poți daca vaginul are 10 cm lungime.

| Dana2103 a răspuns:

Da poti

| Catalin77945 a răspuns:

Poti satisface o fata, nu conteaza marimea atata timp cat stii ce sa faci cu ea...dar esti sigur ca e doar 1cm grosime ii cam imposibil adica...

| BabaBoi explică (pentru Catalin77945):

1cm sau 2... Nu sunt sigur...

| Marius925990 a răspuns:

Fiecare om cu ce are. Munceste sa devii un barbat cat mai bun si vei satisface o femeie in orice sens. Era un meme" your 2 inches feels like 6 cause i got feelings for you"

Si stii ceva, alta nu ai asa ca nu merita sa iti consumi energiile gandindu te la asta