| Cartofel17 a întrebat:

Salut TPU! Am nevoie de câteva sfaturi.
Iubita mea începe sa se distanțeze de mine și as vrea sa știu ce as putea sa fac ca sa fiu un iubit mai "bun". Puteți sa ma ajutați?

Răspuns Câştigător
| D2v5m7 a răspuns:

Sper ca nu iei răspunsul anterior in considerare.
Încearcă sa vorbești deschis cu iubita ta: intreab-o dacă exista ceva ce o deranjează la tine, dacă are o perioada mai proasta, dacă simte ca are nevoie de puțin spațiu sa își pună ordine in idei și in viața.
Nu trage concluzii pripite și nu te supăra, deoarece asta o va determina sa se îndepărteze și mai mult.
Încearcă sa ii arați ca ii ești alături, orice ar fi.
Fii mai atent cu ea. Du-i o floare când va vedeti, fie rupta din parv sau grădina, scrie-i i scrisoare despre ce simți tu in legătura cu ea, ce planuri ai de viitor in care e și ea prezenta.
Sper sa fie totul bine între voi. O seara frumoasa!

1 răspuns:
| ionur a răspuns:

Pai a găsit pe altcineva mai bun femeile și fetele mereu vor căuta vor vrea ceva mai bun mai altfel și s-a plictisit de tine orice ai face tu va fi degeaba ia deja și ales alt bărbat alt băiat de mult altfel nu-ți făcea una ca asta. Urmează să-ți spună ca ești toxic după ce se culcă cu el bine înțeles altfel nu se poate nici nu are cum sa fie.