| oin a întrebat:

am nevoie disperata de ajutor mi-am uitat parola de yahoo este vreo cale sa o recuperez dau panglica va rog ajutati-ma

2 răspunsuri:
| ValentinL a răspuns:

Trebuie la Yahoo! Mail sau chiar de la messenger sa dai "Am uitat parola!" sau "Forget the password!" si raspunzi corect la cateva intrebari si ti`l poti recupera! happy

| lidia4gsus a răspuns:

Da,te duci pe yahoomail.com si spui ca ti-ai uitat parola, scrie mai jos de unde ar trebui sa iti pui id-ul si parola.happy