| LupuCenusiu a întrebat:

Am nevoie urgenta de ajutorul vostru. Un membru al familiei are o mica gaura in picior si il doare. Ce sa faca? Va rog, ajutati-ma!

P.S - Scuzati categoria, dar e urgent si stiu ca asta este una dintre cele mai frecventate

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Sa mearga la spital... na si tu acum. Are o gaura in picior. De unde? Cui, glont asa brusc?

| CravataAlbastra a răspuns:

Du-te urgent la spital la UPU sau la medicul de familie. Daca spui ca e urgent se poate infecta piciorul si in cazuri extreme se amputeaza piciorul!