| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie urgentă de voi!

Am blocat pe cineva pe Facebook si din greșeală l-am deblocat...
Am vrut să-l blochez din nou...dar îmi spune că nu pot decât DUPĂ 48 de ore.

Dacă există o soluție să-l pot bloca din nou și îmi spuneți de ea aveți câte funde vreți voi.

Helppp plssss

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pai, noi chiar nu avem cum sa te ajutam, ca nu suntem Adminii Face book-ului, sa te lasam sa-l blochezi mai devreme.
Din pacate, nu ai de ales, decat sa astepti 48 de ore si sa faci manevra de blocat, din nou.

Ori, sa intri la setarile contului tau si sa-l pui in pauza pentru 48 de ore, dupa care il reactivezi si mergi iute sa-l blochezi pe tipul ala.

| Jannah a răspuns:

Nu, nu exista. Asta cautam si eu, din pacate nu am gasitwinking