| anonim_4396 a întrebat:

Am niste clipulețe cu o fata, in ipostaze intime, pe care as vrea sa le trimit părinților ei. Este posibil, in conformitatea unei legi sa pot păti ceva? Nu vreau sa le trimit nimănui decât părinților fetei, sa afle și ei

17 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca afla macar au timp so salveze de la curvasarie pana la 18 ani

| Edw08 a răspuns:

Faptul ca le deții e ilegal. Faptul ca vrei sa o șantajezi cu asta denota ca esti bulangiu și mai bine le ștergi și nu faci pe nimeni de ****.

| Raven a răspuns:

Dacă le-ai filmat cât ați fost prieteni, să vezi ce-o să se înghesuie fetele să-ți devină iubite când o să se afle ce gen de om ești! N-o să faci față cererii laughing

| Violleta2022 a răspuns:

Poti sa le trimiti, dar nimeni nu stie cum vor reactiona ei.
Unii vor actiona asupra fetei lor si te pot lasa pe tine in pace, dar altii, te pot da pe mana Politiei, pentru detinerea ilegala si abuziva, de material pornografic, obtinut in cine stie ce circumstante. Asta trebuind tu sa explici Politiei, cum ai obtinut acele filmulete si prin ce mijloace.

| Violleta2022 a răspuns:

Intrebarea este: cum si in ce conditii ai filmat-o, in acele ipostaze intime?
Sa te vad cum explici asta parintilor fetei!

| Freya1 a răspuns:

Eu cred ca ar trebui să iti vezi de ale tale si sa ștergi acele înregistrări.

| Plato a răspuns:

Daca e minoră, e ilegal sa le detii.
Trimite-le parintilor ei apoi sterge-le.
Neaparat arata-le parintilor! Dar numai lor, nu altcuiva.

| GirlOnline81 a răspuns (pentru Plato):

Stiam ca promovezi moralitatea, dar nu ca promovezi si nesimtirea.

On topic: ceea ce incerci tu sa faci se numeste santaj!

| Plato a răspuns (pentru GirlOnline81):

?
Parintii trebuie sa stie ce face "fetita lor inocenta".

| GirlOnline81 a răspuns (pentru Plato):

Ei bine, trebuiau s-o faca demult! Sa ii explice "fetitei lor inocente" ce inseamna intim revenge. Nu crezi?!

| Plato a răspuns (pentru GirlOnline81):

Tu te-ai gandi sa-i spui fetei tale minore: "Ti-ai baut suculetul? Foarte bine, acum hai sa iti explic cum sa faci scene erotice doar cand nu esti filmata."

Niciun parinte nu presupune ca fata lui face pornoșaguri. Nu te poate filma cineva dezbrăcată daca tu nu te dezbraci. Nu vorbim de viol/agresiuni, ca nu e cazul aici.

De ce s-a afișat ea in ipostazele alea? Asta trebuie sa faca un copil?
Nu e bine sa vada tatal ei ce are la casa, sa o disciplineze putin?

| GirlOnline81 a răspuns (pentru Plato):

In primul rand, tipul asta nu face nicio referire la varsta (nici a lui, nici a fetei).
Si da. Exact asta as face; in vreme ce isi bea sucul, i-as explica sa nu se puna never ever intr-o astfel de situatie. Poate ca niciun parinte nu presupune ca fata lui face pornosaguri, dar pun pariu ca un astfel de parinte nu presupune nici ca fata lui face sex. Vorbim, cu alte cuvinte, despre acel parinte care inca traieste intr-o pestera si nici de-al naibii nu vrea sa iasa la lumina.
Ceea ce vreau sa spun, Plato, este ca uneori parintii sunt la fel de vinovati ca si copii. Intre un parinte si copilul lor trebuie sa existe comunicare.

| Plato a răspuns (pentru GirlOnline81):

Dar, avand in vedere ca s-a ajuns deja in situatia asta, daca nu pateste nimic, fata aia ajunge o pros. tituata.
Nu e nimic rau sa afle parintii ei, nu altcineva.
Din moment ce se pune problema parintilor, banuiesc ca nu are 30 de ani, nu? E clar foarte tanara.

Eu, sincer, nu m-as gandi vreodata. Dar, apropo de ce ai zis tu, cum sa ii zici sa nu se puna in situatia asta? Adica daca nu e filmata e ok? Singura problema e filmatul, nu si actiunile in sine?
Eu cu siguranta aș târâ-o dupa mine in "pestera", in asa fel incat nici ea sa nu-si puna problema de sex si sex-tape, exact cum nu imi pun eu.

| GirlOnline81 a răspuns (pentru Plato):

Fug acasa, dar revin cu raspunsul.

| GirlOnline81 a răspuns (pentru Plato):

" daca nu e filmata, e ok? As tara-o dupa mine o pestera."

Tarand-o dupa tine in pestera nu faci decat sa-i starnesti si mai mult curiozitatea, iar in momentul in care va iesi de acolo (o, da, te asigur ca va intampla la un moment dat), toata acea curiozitate va trebui satisfacuta cumva. Cum altfel decat facand tot ce i-ai interzis tu pana atunci?
Printre multe altele, si sex.
Da, am spus-o. S-E-X.
Si e in regula, Plato. Oamenii fac sex.
Problema e insa alta. S-ar putea sa ajunga sa-i si placa si sa sfarseasca prin a-si trai viata (sau o parte din ea) in stilul " maine vine apocalipsa". Iar in cazul asta, Plato, nu pot decat sa te felicit. Tocmai ai esuat ca parinte!

| Endoryus a răspuns:

Asa viata trista ai?

| TristanTzara a răspuns:

Întrebarea mă face să mă îndoiesc de caracterul tău.