| anonim_4396 a întrebat:

Am o curiozitate. In septembrie fac 16 ani, am 1. 74cm. O să mai cresc? Am înțeles că până la 18-20ani am șanse să mă mai înalt. Mereu mi-am dorit să am 1.80 happy
Problema e că sunt deja mai înalt decât părinții mei (nu știu dacă e neapărat problema). Față de tatăl meu, sunt cam cu un cap mai înalt. Deci? Dau funda, mulțumesc anticipat celor ce îmi răspund happy
Menționez că am rămas la înălțimea asta de luni buni, poate chiar un an, nu știu sigur.
** Pe la 13-14 ani am avut o perioadă scurtă în care m-am înălțat mult. De aceea am și niste urme pe spate. Deci, nu cred că mă mai înalt crying

2 răspunsuri:
| AlleXuSS a răspuns:

Salut din cate se spune baietii cresc pana la 18 ani si fetele pana la 20 dar probabil o sa mai cresti si tu cu 2-3 cm

| Andreeush a răspuns:

Posibil să mai crești.