| Petru2004 a întrebat:

am o dilema care simt ca ma distruge pe interior, sunt la liceul militar și nu ma simt fericit ba din contra foarte trist, din cauza profesorilor și a notelor, și nu stiu ce sa ma fac ca nu pot sa ne spun a lor mei ca vreau sa renunț și nici nu as vrea ca m-aș întoarce acasa( Buzău) și as sta pe 3000-4000 când in armata as primii 6000-700 și nu stiu cu cine pot sa vb, poate ma ajutați voi și v-as fi recunoscător toată viata

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

De unde ai scos salariile alea de care spui? Visezi, băiete!

| Petru2004 explică (pentru darrio2007):

Și cat crezi ca e salariul?

| Violleta2022 a răspuns:

Poate ne explici ce se intampla la scoala?!
Singurul lucru pe care trebuie sa-l faci este sa inveti. Evident ca ai probleme cu profesorii si notele, daca nu vrei sa iei in serios invatatul si scoala militara. Acolo se cere disciplina si militarie.
Dar, ce dumnezeu faci tu acolo, toata ziua, daca nu pui mana si inveti?

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ceilalți colegi ai tăi cum se simt? Nu ai un profesor diriginte să discuți cu el?