| BunaZiuaMerio a întrebat:

Salut tpu.Am o fata in clasa de care imi place.Si sta fix in fata mea.Arata foarte bine.Si s-a aplecat sa caute ceva in banca colegei ei si era fix cu curul in fata mea.Secunda urmatoare am avut o erectie asa de mare incat a inceput sa ma doara putin si credeam ca iese din pantaloni.Inseamna ca o iubesc?

Răspuns Câştigător
| superAndrei a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat sa stea o prietena la mine in poala. Si e bunoaca rau,ce sa zic. Noroc ca a stat mai mult pe picior,si nu a simtit ca se intareste laughing) Ma atrage din punct de vedere fizic, dar nu as putea sa fiu cu o persoana ca ea, eu o consider cam prostuta si cu capul in nori.
Gandeste-te de exemplu la filmele pentru adulti, in timp ce o vezi pe ea cum intretine actul sexual, o sa ai o erctie, dar asta nu inseamna ca o iubesti! Iubirea e mult mai mult decat pasiunea sexuala! dar si ea are rolul ei...

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Ce sa mai, iubirea ta pentru fata asta bate toate filmele si cărțile romantice. Unde s-a mai pomenit sa ai erectie cand vezi un fund? Numa in marile si profundele iubiri.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu, inseamna ca ai avut o reactie la vederea unui poponet si te-ai gandit imediat la sex.
Dragostea trece prin inima, nu prin varful sulii.

| Ineys a răspuns:

rolling on the floor)))))))).
Inseamna ca trebuie s-o iei de nevasta.

| FaraNumePls a răspuns:

Inseamna ca vrei s o ****