| BunaZiuaMerio a întrebat:

Am o intrebare.Ce fac sa ma placa fetele? După fata arat destul de bine.Singurul defect care nu imi place la mine e ca am 60kg si 1.70 la 13 ani si 8 luni.Adica sunt grasut.Nu mi-a zis nimeni ca sunt gras. Daca port o bluză mai groasă si mai larga nici nu se observa.Imi place de o fata din clasa mea.Sta chiar in banca din fata mea.E prietena buna cu colega mea de banca. Vorbesc mereu despre băieți.Dar am observat ca vorbesc despre băieți mai mari.Imi place de ea din clasa a V-a.Se mai întoarce din când in când la mine sa ma întrebe cate ceva când ramane in urma cu scrisul sau sa ma întrebe de ce rad.Imi zambeste când vorbeste cu mine.Dar tot nu cred cam a place.Sunt foarte timid cu fetele.Când imi vorbeste nu mai aud bine.Pur si simplu ma pierd si nu aud ce vorbeste. Si e jenant când o întreb ce a zis. ziceti-mi va rog ce sa fac. Uneori seara imi vine sa plâng când ma gandesc ca nu ma place.Sau ca nu ma place nicio fata de varsta mea are sa imi placa.

Oare este pentru ca sunt putin grasut? Ca am dinții putin cam strambi? Oare nu imi sta bine parul?

Ajutati-ma va rog.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1 trebuie sa stii mai intai ce e trist dar adevărat tongue fetelor le plac băieții mai mari, nu e regula dar in mare vad e se aplică
2 stai liniștit nu esti gras la 60 de kg la 170kg mie mi se pare chiar f.bine
3 doar fi tu însăți, fi amabil si daca chiar vrei du-te si intreab-o dacă ar vrea sa va întâlniți odata in afara scolii ca un fel de întâlnire un fel de...
4 nu iti bare capu cu d-astea de la varsta aia... ai timp de fete toata viața acum ocupate cu scoala baiete
sper ca am fost de folos