| anonim_4396 a întrebat:

Salut TPU, am o întrebare ciudata, am 14 ani cum pot face sa arat ca si când as avea 16 ani? La fața sunt fata.

5 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Astepti 2-3 ani... happy

| darrio2007 a răspuns:

Poti sa mai astepti doi ani.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu poți face mare lucru. Dacă părinții îți permit, te poți machia, dar nu la școală.

| Alexia999997777777777777 a răspuns:

Și cu ce o să te ajute?, poți încerca să îți schimbi gândirea pentru a deveni " mai matura", dar nici de cum sa îți dorești lucruri " absurde".
Da, în ziua de azi a devenit o moda sa vezi în general fete minore fiind mai dezvoltate comparativ cu cele majore, dar doar ca aspect nu și gândire.
Plus ca sunt abordate de tot felul de dubioși.
Când o să atingi o anumita vârstă o sa vrei sa pari mai tânără.

Concluzia de final: Nu te lua după cei din jur, iubește te asa cum ești

| LMichaell0308 a răspuns:

Buna, nu ai de ce sa arati mai matura happy O sa cresti stai linistita poti face sport sa arati de 20 la corpwinking