| Alice9595 a întrebat:

Daca am 1.70 si 55-56 de kg si am 15 ani, cum sunt? slaba, grasa sau numa buna?happy
Dau funditawinking

Răspuns Câştigător
| RougeEttiquete a răspuns:

Esti slaba-numai buna.:) E foarte bine, te poti mandri cu asta! Daca totusi vrei sa afli sfatul specialistilor calculeaza-ti indicele de masa corporala(adica sa vezi cum e bine sa fi la inaltimea ta). Uite si un link:
http://www.doctor.info.ro/calculator_imc.html

Bafta!:-*

4 răspunsuri:
| Pisiiii a răspuns:

Numai buna:esti inalta si slaba.Perfecte! Eu de exemplu sunt mica de inaltime si uras asta sad bucura-te de corpul tau.

| CopilașTembel a răspuns:

Esti Ok pentru varsta si inaltimea ta adica:numa`buna!

| xKaяikatuяix a răspuns:

`Buna :]!

Eu zic ca esti numa buna pentru varsta ta thumbs up. Greutatea este ideala, poate esti putin cam inalta, dar nu-i nic oh go on.
Si eu am 14 ani si am 45 de kg happy.
Numa buna esti la varsta ta thumbs up!

| SophiaJones a răspuns:

Esti foarte bine