| AndreiMihaita23 a întrebat:

am o întrebare
dar va rog nu mă faceți prost sau nu știi va rog
am o amitire ce mă frământă încă și nu știu de ce
când eram în clasa a 5-a (acum sunt în a 11-a) am fost hărțuit de un coleg
după ce ma hărțuit am ieșit afară din clasa pe coridor am lăcrimat
și dintr-o data mi-a apărut în fata ochilor ca o viziune instanta faţa lui Ichigo Kurosaki din Bleach cu masca lui de hollow pusă pe el și ochii aia negri cu pupile galbene (care cunoașteți anime-ul) și nici nu m-am gândit la el si a apărut pur și simplu în fața ochilor mei ca o viziune și după aceia am prins un imens curaj și i-am dat o lecție bătăușului

Careva o explicație?

3 răspunsuri:
| danay72 a răspuns:

Te-ai gândit și te uitai des la astfel de personaje și în imaginația ta în acele momente de panica ti-a apărut. Nu înseamnă nimic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fiind copil, aveai eroi după care te luai sau te credeai ca ei.
Probabil te-ai gândit ce ar fi făcut sau la ceva ce a făcut, de aici și tu.

Răspuns utilizator avertizat