| xAnonymous a întrebat:

Am o intrebare.De ceva timp am unc anal de youtube cuc are fac video cu un joc OurWorld.Am devenit foarte buna si am primit o sugestie "sa devin partener youtube"
Vreau sa va intreb tot ce stiti despre acest Parteneriat. Daca se plateste, ce beneficii are ETC.Merci

1 răspuns:
| anonym000000 a răspuns:

Programul de parteneriat YouTube include zeci de programe care vă vor ajuta să vă amplificați experiența YouTube, fie că doriți să trimiteți videoclipuri prietenilor sau să vă construiți o nouă carieră cu ajutorul YouTube. Programele sunt concepute pentru a vă ajuta să vă îmbunătățiți abilitățile, să vă dezvoltați publicul și să generați bani utilizând mai mult conținut.

Vă puteți alătura acestui program după ce vă asigurați că respectați criteriile necesare pentru a deveni partener.

În calitate de partener YouTube, vă puteți activa videoclipurile eligibile pentru a genera bani din anunțurile relevante. Aflați mai multe despre celelalte beneficii excepționale oferite de calitatea de partener YouTube.

--cam asta ar trebui sa fie cred.