| OwenMan a întrebat:

, am o intrebare legata de inaltime.

Detalii :
-Sunt baiat.
-Am 14 ani, implinesc 15 pe 29 mai 2019.

-Am inaltimea in medie de 165-166-7 (( MA CAM INSEL LA MASURARE)) dar asa observ.

Avand in vedere ca taica-miu are 168 si maicamea 165.

INTREBAREA ESTE AM SANSE LA 175-180m? ** VREAU SERIOZITATE**

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

La intrebarea asta, numai Dumnezue iti poate raspunde.
Noi nu putem ghicii si nici estima, cresterea ta in inaltime.

andreia67
| andreia67 a răspuns:

Daca ma intrebi pe mine NU. Ai noroc ca ai mama destul de inalta, probabil ca o sa ai undeva la 1.72-1.75 oricum in zona medie. Asta asa, aproximativ, ca nici 1.65 nu e la fel cu 1.67. Depinde daca ai avut varful de crestere sau nu, depinde de multe.

| Andreeush a răspuns:

Dacă semeni cu părinții tăi nu prea ai șanse să treci de 1, 70.

| OwenMan explică (pentru Violleta2022):

In fine, multumesc!

| OwenMan explică (pentru andreia67):

Faza e ca practic si stretching de aproape o luna, am auzit ca foloseste la alungirea oaselor acum nu mai stiu dupa ce sa ma iau. ( insa e adevarat ca unii abdolescentii se dezvolta si intre 15-16 ani? ) in fine multumesc pentru raspunsul tau, apreciez! ((( astept si un raspuns la aceea intrebare )))

| OwenMan explică (pentru Andreeush):

Daca seman cu parintii mei la inaltime sau la ce te referi?, si da sunt mai mare decat maicamea cu 2 cm, in jur la 1.67m. bat.

| Andreeush a răspuns (pentru OwenMan):

La înălțime mă refer.