| Andrei666111 a întrebat:

Am o întrebare legata de Youtube... De ce îmi șterg comentariile? (nu le șterg eu doar ca după ce pun un comentariu dispare de pe acel video) Creatorul nu mi-a dezactivat comentariile pentru ca dacă scriu un alt comentariu gen Salut! Merge dar când pun altele nu îmi apar. As vrea sa știu de ce(sa zicem ca am făcut puțin spam înainte).

Răspuns Câştigător
| BlackPixel a răspuns:

Salut!
Daca postezi cometraii la alte videoclipuri, YouTube poate considera acele comentarii spam sau jignitoare. Prin urmare, acestea nu vor fi afisate decat daca proprietarul videoclipului le aproba manual.
Daca postezi in comentarii link-uri sau civinte licentioase, acestea vor fi ascunse.

Succes!