| Anonim46367e7 a întrebat:

Am o intrebare mai ciudata in legătura cu scoala ca se apropie cum pot sa fac sa ma calmez la ore adică nu ma laud dar ma descurc foarte bine la tabla sau la teste dar e imposibil sa ma calmez rad mereu sau fac glume proaste.Ce pot sa fac?

Răspuns Câştigător
| Vikaa a răspuns:

N-ai ce sa faci, razi, si eu fac glume proaste cu duiumu si plesnesc in ras oricat m-as abtine, si daca tin in mine zambesc ca proasta rolling on the floor Razi ca este sanatos, profii s-au obisnuit cu mine.

3 răspunsuri:
| Donsavas a răspuns:

Mergi la un psihiatru. Pat a fi tulburări emotionale. Si râsul incontrolabil e un semn.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Glumele proaste te ajută să te relaxezi. Astfel caută acele activități care te relaxează.

| Sofer a răspuns:

Te abti si nu mai faci glume. Fii mai serios.