| WizzyCH2003 a întrebat:

Salut TPU, am o intrebare mai ciudata legata de betano.
Mi-am facut cont cam acu 1 luna sa zic asa si am rulat bani ..destui bani laughing ideea e ca sunt minor, contul e pe numele meu, as putea folosi buletinul unui prieten sau a unui adult ca sa imi validez contul? Voi putea scoate banii din cont daca fac asta? Eu fac 18 abia anul viitor si as pierde tot ce am in cont laughing

1 răspuns:
| RazvaRo a răspuns:

Salut,
Sfatul meu e sa discuti cu parintii tai, altfel risti sa ramai fara bani.
Vei avea nevoie de un cont bancar si de un card bancar, emis pe numele persoanei inscrise in Betano.