| anonim_4396 a întrebat:

am o intrebare mi-a trecut prin cap sa cumpăr o masina mai ales un bmw x5 a unui vecin pe care il tine de mult timp in ograda si nu il foloseste fiindca are probleme la motor... eu vreau mai mult sa il cumpăr si sa il repar singur, sa ii pun in motor nou! Si mai nr sa ma învăț mecanica pe el! Ce zic3ți se merită?

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Toate au un preț! asta ce preț are și apoi vorbim dacă "se merită" sau nju

| Andreeush a răspuns:

Dacă ție îți place de ce nu?
Până la urmă e decizia ta.

| Violleta2022 a răspuns:

Ai idee cat costa un motr nou de BMW?
Daca era ieftin, facea el schimbarea asta, dara sa, nu merita!