| Laurentiu_Cazan_1997 a întrebat:

Am o intrebare pentru toti.Voi credeti in treaba aia care zice ca hackeri care infecteaza un virus pe laptop si ei pot sa controleze camera de la distanta.Am pus intrebarea ca imi este si mie teama sa nu imi faca si mie asta chiar daca am antivirus. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| LucianP a răspuns:

Posibil doar daca esti conectat la internet.DAR foarte putin probabilwinking, relax nu cred ca vor sa iti afle viata personala happy

1 răspuns:
| Wehrmacht a răspuns:

Da.Se poate.Dar nu vad de ce ti-ar face cineva asta.Iti este frica sa nu fi facut ceva si sa traga cu ochiul serviciul roman de interese? Pune ceva pe camera.