| VladAndreiAioanei a întrebat:

...am o întrebare....sunt băiat, am 13 ani si am o sprânceană mai nașpa cum s-ar zice si vreau sa ma pensez...o sa crească înapoi? Daca da in cat timp si pe unde? Fără injurii ca sunt nou.

3 răspunsuri:
| R0R0 a răspuns:

Poti merge la un salon si de acolo o sa ti-o penseze cat e necesar.

Răspuns utilizator avertizat
| Georgescu_Miriam_1999 a răspuns:

Da, o sa-ti creasca in cam 2-3 saptamini doar ca daca ai inceput sa te pensezi va trebui sa faci asta lunar deoarece va creste si mai "naspa" decat a fost si va trebi sa te pensezi iar si iar si iar... eu spun sa fi multumit de faptul cum arati deoarece toti suntem frumosi intr-un fel sau altul. Sper ca te-am ajutat